Odróżnianie zjawisk od ich natury - program z Mitrą dr Karlem Brunholzlem

03 maj 2015
Posted by bunyu

Karl BrunnholzlInformacja od Tomasza Szczygielskiego z Karma Dechen Choling:

"Po kilku latach usilnych próśb składanych na ręce Mitry dr Karla Brunnholzla o poprowadzenie wykładów i praktyki , osobistego wsparcia Dzogczena Ponlopa Rinpoczego, dwuletnich przygotowaniach poprzez studia i praktykę w ramach Nitartha Europe, w tym Cittmatrę w ubiegłym tygodniu, rozpoczynamy cykl pięcioletnich studiów Mahajany w oparciu o dzieła Ari Maitrei. Wprowadzenie do dzieł Ari Maitrei w załączeniu.
W tym roku studiować będziemy i praktykować Odróżnianie zjawisk od ich natury. Przedstawia on różnicę pomiędzy samsarycznym zamętem a uwalniającą mocą niekonceptualnej mądrości – esencją serca wszystkich głębokich sutr. Pozwala nam to odróżniać niewiedzę i jej przejawy od mądrości – jako motoru ścieżki do wyzwolenia.(patrz. załącznik str. 59-65)
Ilość miejsc jest ograniczona wielkością miejsca praktyki, Karma Dechen Choling w Warszawie. Swój udział już zapowiedzieli praktykujący z Niemiec, Norwegii, Danii i Ukrainy. Warto więc nie zwlekać ze zgłaszaniem swojego udziału. Tego rodzaju program odbywa się w Polsce po raz pierwszy i trudno będzie go powtórzyć."
Więcej...

ZałącznikWielkość
komunikat 2015.jpg555.01 KB
Przegląd pięciu tekstów Maitrei.pdf518.16 KB
karl_brunnholzl.jpg4.43 KB
Tags: