Seminarium z Dzogczenem Ponlopem Rinpocze w Warszawie

19 sie. 2015
Posted by tokuzen

Ponlop Rinpocze
Mamy przyjemność poinformować o wizycie Dzogczena Ponlopa Rinpocze w Warszawie w dniach 29-30 sierpnia 2015 r. W czasie seminarium, które odbędzie się w ośrodku Karma Dechen Choling (ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 49/U12), Rinpocze będzie nauczał na temat Trzech Kół Nauk Buddy oraz znaczenia tradycji filozoficznych buddyzmu.

Ponlop Rinpocze uznawany jest za jednego z czołowych uczonych i mistrzów medytacji swojego pokolenia w tradycji Ningma i Kagju buddyzmu tybetańskiego. Cechuje go przenikliwy intelekt, poczucie humoru i przejrzysty styl nauczania. Biegle posługuje się językiem angielskim i doskonale zna zachodnią kulturę i technologię. Rinpocze jest także znakomitym kaligrafem, artystą plastykiem i poetą.

Wszystkie nauki są bezpłatne, lecz z powodu ilości miejsc dostępnych w ośrodku Karma Dechen Choling, osoby chcące wziąć udział powinny się wcześniej zarejestrować.

Szczegółowy plan seminarium oraz kalendarium, poprzez które można dokonać rejestracji, dostępne są tutaj.

Dane kontaktowe:

Informacje dodatkowe:

  1. Wasza praktyka Dana Paramity i wszelka darowizna na koszty wizyty jest bardzo mile widziana. Można wpłacić pieniądze na konto Instytutu Marpy lub przekazać je podczas zapisywania się bezpośrednio przed naukami.
  2. W herbaciarni w KDC można kupić herbatę, kawę i chłodne napoje. Osoby chcące zamówić posiłek proszone są o zaznaczenie tego faktu podczas rejestracji.
  3. Hostel lub hotel można zarezerwować na tej stronie.
ZałącznikWielkość
Ponlop_Rinpoche.jpg56.64 KB
Tags: